Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri

Oluşabilecek tüm riskleri önceden değerlendiriyor 7 gün 24 saat esası ile hizmet veriyoruz. Size özel çözümler üreterek sizlerin güvenli mekanlarda yaşamanızı sağlıyoruz.

Şirketimiz gerek kamu gerekse özel kuruluşların fiziki güvenlik gereksinimini; konusunda eğitilmiş, modern teçhizatla donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş Özel Güvenlik Görevlileri ve profesyonel yönetim kadrosu ile, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Yönetmelik hükümlerine göre kamu kurumları ve özel kuruluşlara ait tesis ve işletmeleri (Üniversiteler, Hastaneler, Bankalar, Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Yerleşim Merkezleri, Hava Limanları, Deniz Limanları, Fabrikalar, Şantiyeler...) her türlü tehdit ve tehlikelere karşı çalışanlarının ve müşterilerinin can ve mal güvenliğini korumak maksadı ile tüm caydırıcı ve önleyici tedbirleri alarak hizmet vermektedir. Bu bağlamda 7-24 Hizmet Grup bünyesinde faaliyet gösteren KAYTAN ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Sektörde 10 yılı aşkın tecrübe, bilgi birikimi ve sektörde pek çok projeye imza atmış deneyimli yönetim kadrosu ile Güvenlik Hizmetleri konusunda farklılıklar meydana getirerek yoluna 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile güvenilir adımlarla devam etmektedir.

Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik Hizmeti veren şirketimiz; kaliteli, sistemli ve prensipli çalışmalarının olumlu katkıları ile tüm yurtta hizmet vererek ulusal bir platformda çalışmaktadır.

NEDEN 7/24 HİZMET GRUP?

Tecrübe ve deneyimi, kurumsal yapısı, Kalite Politikası, Yönetim Kadrosu, Referansları gibi birçok etkenin bir araya gelmesinden doğan bir birliktelik ve takım ruhuyla çalışmanın ayrıcalığından doğan kusursuz hizmet anlayışıdır.

günümüzde gerek devletler gerek şirketler gerekse kişiler için global bir sorun haline gelmiştir. Son yıllarda sayıları giderek artan güvenliğimizi tehdit edici olaylar alışveriş merkezleri, plazalar, fabrikalar ve özel sitelerde güvenliğin sağlanması ihtiyacını çok daha önemli hale getirmiştir. Güvenlik tehdidi ve beraberinde getirdiği riskler ancak profesyonel çözümler oluşturma yoluyla asgari seviyelere indirilebilir.

Güvenlik hizmeti veren bir firmadan öncelikle, can ve mal emniyetini koruyacak bir ortam yaratarak huzuru getirmesi beklenir. Bununla birlikte, sunduğumuz güvenlik hizmetini teklif öncesinde gerek yapmış olduğumuz saha güvenlik risk değerlendirmesi gerekse ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda size özel hale getirmekteyiz. Fiziki güvenlik önlemleri ve elektronik sistemler hakkında sizleri bilgilendirip olası riskleri minimuma indirgeyecek en etkili güvenlik ortamını birlikte yaratıyoruz.

Her projede yaptığımız risk analizinde işletme veya sahanın profili çıkartılarak olası riskler sınıflandırılmaktadır. Risklerin belirlenmesini takiben güvenlik sistemi en yüksek risk grubuna göre tasarlanır. Bu aşamadan sonra güvenlik personeline belirlenen risklere göre teorik ve pratik eğitim verilir. Yapılan tatbikatlarla tasarlanan sistem test edilerek varsa eksikleri belirlenir ve gerekli düzenlemelerle son haline getirilir.

Kuruluş ve kişilere 5188 sayılı yasaya uygun güvenlik personeli ile 24 saat esasına uygun kesintisiz ve olarak çağdaş güvenlik hizmeti vermekteyiz. Projelerimizde görevlendirdiğimiz personel Giriş-Çıkış Kontrolü, Devriye, Nokta Nöbeti ve işletme ve istendiğinde refakat görevlerini yerine getirirler. Kurduğumuz güvenlik sistemleri işletme ve kişilerin güvenlik kaygısı olmadan günlük yaşamlarını sürdürmelerine katkıda bulunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz projeler denetim ekiplerimiz tarafından planlı ve plansız denetime tabi tutulur. Bu denetimlerde personelimizin mesleki bilgisi, proje sahası hakkındaki bilgisi ve işe hakimiyeti, işyeri ve kişisel düzeni kontrol edilir. Böylelikle sunduğumuz hizmetin kalitesinin sürekliliği sağlanır ve değişen ihtiyaçlar tespit edilerek gerekli ek güvenlik önlemleri alınır.

KAYTAN GÜVENLİK olarak uzman güvenlik personelimizle, sizlerin ve tesisinizin koruma ve güvenliğini aşağıdaki profesyonel hizmetlerle sağlamayı taahhüt ediyoruz:

■ CCTV Gözetim ve Kontrolü
■ VIP Güvenlik ve Koruma
■ Standart Devriye ve Nokta Güvenliği
■ Gezici Gözetim
■ Saldırı ve Soygunlara Karşı Koruma
■ Resepsiyon
■ Hassas Bölge Güvenlik ve Koruma
■ Para ve Değerli Eşya Taşıma

GÜVENLİK HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLAR

KAYTAN GÜVENLİK olarak aşağıda sınıflandırılmış olan tesislere güvenlik hizmeti vermekteyiz.

■ ÜRETİM TESİSLERİ
■ SAĞLIK KURUMLARI
■ HOLDİNG VE ŞİRKET MERKEZLERİ
■ UYDU KENT - SİTE - KONUT
■ TURİZM TESİSLERİ
■ EĞİTİM KURUMLARİ
■ ULAŞIM VE TAŞIMACILIK ŞİRKETLERİ
■ HAVA VE DENİZ LİMANLARI
■ ALIŞ-VERİŞ MERKEZLERİ
■ KAMU KURUMLARI
■ İŞ MERKEZLERİ

  • Hakkımızda

    7/24 Özel Güvenlik olarak BİZ; teknolojik, ekonomik, sosyal ve kültürel tüm gelişmeleri, güvenlik sektörü ve endüstrisi içinde sentezleyen ve buna uygun çözümler sunan sistemler keşfettik. Bu bağlamda sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak sürekli kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

  • Belgelerimiz