7-24 Hizmet Grup

7/24 Özel Güvenlik olarak BİZ; teknolojik, ekonomik, sosyal ve kültürel tüm gelişmeleri, güvenlik sektörü ve endüstrisi içinde sentezleyen ve buna uygun çözümler sunan sistemler keşfettik. Bu bağlamda sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak sürekli kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Neden mi? Çünkü bizim hedefimiz, yeni fırsatlar sunan teknolojik ve sektörel gelişmelerin ışığında, tüm ülke çapında yapılanmasını tamamlamış, hizmetlerini çeşitlendirmiş ve bölge ülkelerinden başlayarak iş sahasını genişletmiş "Uluslararası" bir şirket olmaktır.

ÖZEL OLMAK;

7/24 Hizmet Grup; güvenlik işine odaklanan ve her işi ayrı bir proje olarak ele alıp, o işe özgü çözümler üreten bir firmadır.

GÜVENİLİR OLMAK;

7/24 Hizmet Grup, değer verdiklerinizin güvenliğini sağlamadan önce, sizin güveninizi kazanır.

BU YILDIZLA GÜVENDE OLMAK;

7/24 Hizmet Grup çalışanları, yasal eğitimin yanı sıra projeye özgü özel bir eğitimden de geçmiş, 7/24 Hizmet Grup amblemi altında doğru, güvenilir, değerlerinize saygılı bireyler olarak sizi korumaya hazırdır.

FARKLI VE KALİTELİ OLMAK;

Benzerlerinden daha duyarlı, disiplinli, tenkit ve tespitlerinize reaksiyon hızı yüksek ve en önemlisi çalışmanın her aşamasında beklentilerinize odaklı "kaliteli" bir şirketle çalışıyorsunuz.

Saygılarımla, Hamza AKYILDIZ

  • Hakkımızda

    7/24 Özel Güvenlik olarak BİZ; teknolojik, ekonomik, sosyal ve kültürel tüm gelişmeleri, güvenlik sektörü ve endüstrisi içinde sentezleyen ve buna uygun çözümler sunan sistemler keşfettik. Bu bağlamda sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak sürekli kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

  • Belgelerimiz