Peyzaj Hizmetleri

Peyzaj Hizmetleri

7-24 HİZMET GRUP, drenaj sistemleri, otomatik sulama sistemleri, bitkilendirme, çim alan çalışmaları, bakım programları konusunda faaliyet göstermektedir.

Proje, uygulama ve ürün tamini hizmetlerinin bir bütünü olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Amacımız; müşterilerimizin arzu ve talep ettikleri bütün ihtiyaçlarını yüksek kaliteli hizmetlerimiz ile karşılamaktır. Bu anlamda proje ve danışmanlık pizmetlerinin yanı sıra sert ve yumuşak peyzaj uygulamaları, otomatik sulama sistemleri, aydınlatma sistemleri, drenaj sistemleri, bitki, toprak ve çim temini, ahşap uygulamaları, havuz, şelale, süs havuzları, uygulamaları gibi çalışmaları kendi dalında uzman deneyimli teknik ekibimiz ile gerçekleştirmektir.

Uygulama sonrası periyodik bakım programlarımız ile peyzaj alanlarının yıllarca bakımlı yaşam alanları olarak korunmasını ve gözetilmesini sağlıyoruz.

Hepimiz doğal, yeşil bir ortamda kendimizi daha iyi hissederiz.2 Güzel bir çevre insan psikolojisi, ruh sağlığı ve bunun yanında beden sağlığı üzerinde çok olumlu rol oynar. Güzel bir bahçe paha biçilmez bir nimettir. Özellikle Büyükşehirlerde yaşayanlar için iyi tasarlanmış bir bahçe günün bütün stresini ve yorgunluğunu atmak için birebirdir.

Bahçemizi kendimizde düzenleyebiliriz fakat bilinçsiz seçilmiş bitkiler, hoş olmayan bir dizayn bazen dinlendirmek yerine insanı yorabilirde. İyi bir bahçe yapmak için bitkileri tanımalı, uygulama için teknik bilgiler edinmeliyiz ya da bu işi bilen profesyonel bir firmaya başvurup bahçemizin dizaynını yaptırmalıyız.

Firmamızın temel prensibi; yaşanabilir, estetik ve doğal yeşil alanlar tesis etmek, bu alanların devamlılığını sürdürebilmeleri amacıyla gerekli olan (teknik ya da işçilik anlamında! desteği sağlamaktır.

HİZMETLERİMİZ

■ Kentsel tasarım ve peyzaj mimarisi
■ Peyzaj planlama, proje ve uygulama
■ Periyodik bahçe bakımları
■ Otomatik Sulama Sistemleri
■ Drenaj Sistemleri
■ Aydınlatma Sistemleri Proje ve Uygulamaları
■ Danışmanlık
■ Havuz ve Jakuzi Sistemleri
■ Kış Bahçesi
■ Sert Zemin Uygulamaları
■ Rulo Çim
■ Her Türlü Bitki Temini
■ Bahçe Bakım Ekipmanları
■ Banklar

BAKIM HİZMET ALANLARI

■ Özel Villalar
■ Meydanlar
■ Şehir Parkları ve Semt Parkları
■ Yol ve Sokak Düzenlemeleri
■ Çatı ve Teras Bahçeleri
■ Kapalı Mekanlar İçerisinde Uygulanan Peyzaj Projeleri
■ Toplu Konut ve Siteler
■ Termal Otel ve Kent Parkları

  • Hakkımızda

    7/24 Özel Güvenlik olarak BİZ; teknolojik, ekonomik, sosyal ve kültürel tüm gelişmeleri, güvenlik sektörü ve endüstrisi içinde sentezleyen ve buna uygun çözümler sunan sistemler keşfettik. Bu bağlamda sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak sürekli kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

  • Belgelerimiz